Yardım

  • Plate
  • Plate
  • Plate
  • Plate
Evdeki Chef Nedir?
İleri tarihli ev yemekleri siparişlerinizi haftalık ve aylık planlama yaparak sipariş verebileceğiniz online platform. Evdeki Aşçılar yaptıkları yemekleri veya sizin belirlediğiniz yemek menülerini hazırlamakta, paketleyip teslim etmektedirler.
Ne İşe Yarar?
Size zaman kazandırır, güvenli alışveriş yapmanızı sağlar, satıcıya kolay ulaşırsınız, ödeme yaparken İyzico ile güvende olursunuz.
Sipariş Nasıl Verilir?
Konumunuza göre aşçımızı bulur, mutfaklarındaki ürünleri ve fiyatlarını görür veya mesajlaşarak istediğiniz ürünleri belirtir, pazarlık yapar ve satın alma için haftalık planlama yaparsınız.
Planlama Nasıl Yapılır?
Seçmiş olduğunuz mutfakta Alışverişe Başla butonu tıklar haftalık günleri, saatleri ve kaç kişi olacağını ve menüleri belirterek varsa notunuzu ekleyerek ödeme tarafında güvenle kredi kartından ödeme yaparsınız.
Satış Nasıl Yapılır?
Ürünlerinizi satabilmeniz için ilk önce üyelik bilgilerini ve açılan üyelik sayfanızdaki tüm bilgileri doldurmanız Menü veya Ürün Ekle butonundan yapacağınız ürünleri ekleyerek satışa hazır hale gelirsiniz.
Sipariş Nasıl Alınır?
Bulunduğunuz mahallede mutfağınızdaki ürünlerden sipariş veren müşterimiz olduğu zaman size mesaj olarak ürün satıldı mesajı gelir. Mesajı onaylar ve belirtilen günlerde ürünleri teslim edersiniz.
Aşçı Nasıl Olunur?
Ana sayfada bulunan Aşçımız Ol butonunu tıklayarak tüm bilgileri doldurmanız ve mutfak açarak ürünleri listeleyerek aşçımız olabilirsiniz.
Aşçı Olmak İçin Şartlar
Tüm bilgileri eksiksiz doldurmanız, istenen belgeleri tamamlamanız, verilecek eğitimlere katılmanız, sistemin işleyişi hakkında tam bilgi sahibi olmanız, kendi işiniz gibi platforma sahip çıkmanız.
Aşçının Sorumlulukları
İş sorumluluğu olarak müşteriye karşı birinci dereceden sorumlular. Satılan her bir üründen doyabilecek her türlü itilaf veya sıkıntılar da  platformun belirlediği kullanıcı sözleşmesi ve iş ortaklığı sözleşmeleri ile www.EvdekiChef.com platformuna karşı sorumlular.
Hangi Ürünleri Satabilirim?
Evde yaptığınız 3 çeşitten oluşan yemek menüleri listeleyebilir bunun yanında toplu yemekler ve 5 kişilik veya daha üstü kişi sayısına göre yaprak sarma, içli köfte, börek, pasta, tarhana, ev reçeli gibi yapabileceğiniz her şeyi fiyatlandırarak listeleyebilirsiniz.
Restoranlara Nasıl Ürün Satılır?
Ürün talep eden restoranlar istedikleri ürünleri size mesaj ile iletirler fiyat pazarlığı yaptıktan sonra istemiş olduğu ürünleri fiyatlandırıp sayfanızda bulunan Ürün Ekle seçeneği ile ürünü ekleyerek satın alır.
Restoranlar Nasıl Ürün Alır?
İstemiş olduğunuz ürünleri size yakın aşçımıza sipariş verebilirsiniz. Aşçımız ile mesaj yolu ile pazarlık yapabilir, Aşçımızın yorumlarına, tavsiyelerine bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.
Toplu Yemek Siparişi Nasıl Verilir?
Düzenleyeceğiniz merasimler veya toplu programlarınız, ev toplantılarınız için merasimlerinize uygun menü çeşitleri kiloluk yaprak sarma, içli köfte, pasta, tepsi börek ve diğer istediğiniz ürünleri evdeki aşçılarımızdan veya profesyonel tedarikçilerimizden temin edebilirsiniz.
Alıcı Güvenliği
Kredi kartı ödemesi SSL ve iyzico.com ile güvendedir. Yemekler eksik olursa veya teslim edilmez ise onaylama yapmadığınız sürece aşçıya ücret aktarılmaz. Süreli anlaşmamız yoktur. İstediğiniz süre boyunca siparişleri planlarsınız. Ürün ile ilgili bir sorunda geri ödeme garantisi. Ürün sahibi aşçı birinci dereceden sorumludur.
Satıcı Güvenliği
Ödemeler havuz hesabında güvende olup yemekler teslim edildiğinde hesaba otomatik olarak yatırılır. Ürün satılmadığı süre boyunca yan ücret ve mutfak açmak, ürünlerinizi listelemek için ücret ödemesi yoktur. Aldığınız Hijyen belgesi, aşçılık belgesi, güvenli gıda tedarik belgesi ve alacağınız eğitimleriniz ile müşterimize güven verir kolay sipariş alırsınız. Tekrarlayan düzenli siparişler yorumlar ve tavsiyeler satışlarınızı ve müşterilerinizi arttırır.