Ödeme Koruma Sistemi

  • Plate
  • Plate
  • Plate
  • Plate

Ödeme Koruma Sistemi 3 aşamadan oluşmaktadır.

Ödeme Koruma Sistemi ile hem mutfak sahipleri satıcılar hem de müşteriler için online alışveriş işlemi güvenle gerçekleştirilir.

 

Ödeme Koruma Sistemi Nasıl Çalışır?

Müşteri, beğendiği yemek menülerini istediği günlerde siparişlerini verir ve ödemeyi kredi kartı ile tamamladıktan sonra mutfak sahibinin belirttiği ve/veya müşterinin belirttiği tarihler de tedarik süresi içinde mutfak sahibinin yemek menüsünü yapması ve teslim etmesi gerekmektedir.

Mutfak Sahibi,  bu süre içinde yemek menüsünü yapmaz, yapamaz ve teslim edemez ise, müşteri satın alma işlemini iptal edebilir, tehir edebilir.

İşlemin iptal edilmesi durumunda, ürün bedeli, kredi kartı veya banka kartı üzerinden müşteriye kesintisiz olarak iade edilecektir.

Ürünü noksansız ve açıklamalar da belirtildiği gibi özellikli olan ve istediği günlerde yemek siparişlerini teslim alan müşterimiz sistemden onay vererek ödediği ücretin mutfak sahibine aktarılmasını sağlar.

Tüm yemekler teslim edildikten sonra 3 gün içinde müşteri onaylamaz ise sistemden otomatik onaylanıp ödenen ücret mutfak sahibinin hesabına aktarılır..